Telefon +420 242 481 933 | +420 242 481 934 E-mail info(na)sps-dopravni(tecka)cz

27.6.2017

Vítali jsme prváky!

19. a 20. 6. 2017 jsme v obou budovách školy přivítali naše budoucí prváky. Připravili jsme se současnými studenty a učiteli několik neformálních aktivit, kterými se můžeme ve škole chlubit. Přejeme všem klidný a pohodový vstup do středoškolských studií! Těšíme se na Vás!

V Motole vysílalo tradičně Rádio Motol - studentský projekt oboru Ekonomika městské dopravy. proběhlo i několik improvizovaných rozhovorů s budoucími studenty. Připravili jsme také komentovanou prohlídku vozovny a tramvaje, které se zúčastnili nejen naši prváci, ale také jejich rodiče nebo sourozenci, kteří je přišli podpořit. Odbornou exkurzi zajistili opět naši žáci ve spolupráci se zaměstnanci DPP.

Dalšími atrakcemi byla prohlídka dílen, předváděcí jízda modelu závodního auta, měření se systémy Pasco, prohlídka knihovny nebo výroba placek s ikonami jednotlivých oborů.

V Moravské ulici se jezdilo v motokárách, také se vyráběly placky a proběhla prohlídka školy.

Těší nás Váš zájem a těšíme se na Vás! Hodně úspěchů na cestě za vzděláním ve Střední průmyslové škole dopravní, a.s.!

Studentské aktuality

28.06.2017

Jak jsme se loučili se školním rokem?

Každý končící školní rok je ve znamení školních výletů, exkurzí a sportovních akcí. My jsme se letos loučili s rokem 2016/2017 skutečně skvěle. Nechyběl ani pobyt u moře, vodácký kurz a sportovní turnaje!

27.06.2017

Vítali jsme prváky!

26.06.2017

Vítězství v závodech RC modelů!

Tým Motol Speeders opět skvěle reprezentoval se svým modelem závodního auta a zvítězil s velkým náskokem v závodech, které pořádala škola Škoda Mladá Boleslav. V konkurenci 11 týmů zvítězili o 60 kol!

25.06.2017

Stáž v poslanecké sněmovně

Žák 3. ročníku oboru Obchodník Daniel Russo byl vybrán mezi mnoha zájemci na pozici stážisty v Poslanecké sněmovně ČR. Stáž absolvoval u poslankyně Ing. Markéty Pekarové Adamové.

24.06.2017

Erasmus+ v SPŠD

Právě nám končí další dvouleté projektové období programu Erasmus+, díky kterému se 16 našich žáků technických oborů opět účastnilo dvoutýdenních odborných stáží v drážďanském dopravním podniku.

Archiv novinek »