Telefon +420 242 481 933 | +420 242 481 934 E-mail info(na)sps-dopravni(tecka)cz

Přestupy z jiné školy v průběhu školního roku nebo nástup do vyššího ročníku

V případě zájmu o přestup z jiné školy nebo nástup do vyššího ročníku v průběhu školního roku kontaktujte zástupce ředitele dle oboru, o který se zajímáte mailem nebo v přípravném týdnu v srpnu:

nejedla@sps-dopravni.cz; tel.: 242 481 936 (obory školy Moravská)

salajkova@sps-dopravni.cz;, tel.: 242 481 962 (obory školy MOTOL)

Na případný osobní pohovor si vždy připravte výroční vysvědčení z 9. ročníku základní školy a výpisy nebo vysvědčení za každé pololetí nebo řádně ukončený školní rok.

V případě povolení přestupu nebo nástupu v průběhu školního roku, musí každý uchazeč předložit také lékařské potvrzení o způsobilosti ke studiu zvoleného oboru!

Studentské aktuality

28.06.2017

Jak jsme se loučili se školním rokem?

Každý končící školní rok je ve znamení školních výletů, exkurzí a sportovních akcí. My jsme se letos loučili s rokem 2016/2017 skutečně skvěle. Nechyběl ani pobyt u moře, vodácký kurz a sportovní turnaje!

27.06.2017

Vítali jsme prváky!

19. a 20. 6. 2017 jsme v obou budovách školy přivítali naše budoucí prváky. Připravili jsme se současnými studenty a učiteli několik neformálních aktivit, kterými se můžeme ve škole chlubit. Přejeme všem klidný a pohodový vstup do středoškolských studií! Těšíme se na Vás!

26.06.2017

Vítězství v závodech RC modelů!

Tým Motol Speeders opět skvěle reprezentoval se svým modelem závodního auta a zvítězil s velkým náskokem v závodech, které pořádala škola Škoda Mladá Boleslav. V konkurenci 11 týmů zvítězili o 60 kol!

25.06.2017

Stáž v poslanecké sněmovně

Žák 3. ročníku oboru Obchodník Daniel Russo byl vybrán mezi mnoha zájemci na pozici stážisty v Poslanecké sněmovně ČR. Stáž absolvoval u poslankyně Ing. Markéty Pekarové Adamové.

24.06.2017

Erasmus+ v SPŠD

Právě nám končí další dvouleté projektové období programu Erasmus+, díky kterému se 16 našich žáků technických oborů opět účastnilo dvoutýdenních odborných stáží v drážďanském dopravním podniku.

Archiv novinek »