Telefon +420 242 481 933 | +420 242 481 934 E-mail info(na)sps-dopravni(tecka)cz

Pro studenty

Pro všechny budoucí i současné žáky Střední průmyslové školy dopravní, a.s. připravila škola ve spolupráci s různými firmami tzv.: benefity ve formě slev, které mohou žáci uplatnit pokud se prokáží potvrzením o studiu. Přehled benefitů:

• Motivační a absolventský program Dopravního podniku hl. m. Prahy pro stávající žáky a absolventy školy. Informace zde.

• AUTOŠKOLA: žákům školy, u kterých není součástí studia předmět Řízení motorových vozidel, nabízíme ve vyšších ročních za zvýhodněnou cenu možnost získání řidičského oprávnění skupiny B. Teoretická výuka, bude probíhat v budově školy, jízdy dle individuální dohody s učitelem autoškoly.

Přihlášky a bližší informace poskytne vychovatelka Iva Poláčková (škola Moravská, kancelář ve 2. patře, vedle učebny č. 23,  polackova@sps-dopravni.cz, tel.: 242 481 943).

• ISIC karty – slevy pro žáky středních škol (viz www.alive.cz)

Podmínky pro získání ISIC karty:

Škola Moravská 3, Praha 2, Marcela Konečná konecna@sps-dopravni.cz nebo Iva Poláčková polackova@sps-dopravni.cz , 2. patro, tel.: 242 481 943.

Škola Motol, Plzeňská 298/217a, Miluše Tomášová, tomasova@sps-dopravni.cz.