Zadejte hledané slovo

Blog

EXKURZE A PREZENTACE ŠKOLY

EXKURZE A PREZENTACE ŠKOLY

Od října do ledna letošního školního roku proběhly různé vzdělávací a zážitkové akce pro žáky tříletých i čtyřletých oborů, které souvisí s výukou. Velmi oblíbené jsou exkurze na Centrální dispečink Dopravního podniku hlavního města Prahy na Bojišti, kam zavítali tentokrát žáci oboru Informační technnologie. Další zajímavou akcí byla exkurze se zážitkovým programem, kterou uspořádala pro kluky z oboru Mechanik elektrotechnik Nadace Unipetrol Orlen. Jednodenní výjezd do Litvínova byl doslova nabitý programem a užili si ho jak žáci, tak učitelé.

Některé exkurze organizují také žáci nástavbového oboru Podnikání v rámci aktivit studentských firem. Díky nim se tak podívali se svými spolužáky do reálného provozu firmy Coca-Cola a do zázemí Letiště Václava Havla.

Prezentace školy jste si mohli prohlédnout na akcích e-salon, kde jsme měli možnost představit tramvajový simulátor, dále na prezentaci CZECHBUS, kde jsme vystavovali fotografie autobusů, které nafotili naši žáci a na akci Schola Pragensis jsme měli možnost napřímo oslovit uchazeče o studium ze základních škol v doprovodu rodičů nebo výchovných poradců.

Navštívit jste nás mohli také na dnech otevřených dveří. Proběhly již dva termíny a další dva pro vás chystáme.

Informace o všech akcích pravidelně aktualizujeme na facebookových stránkách školy a na Instagramu, fotografie ukládáme do fotogalerie Zonerama.

Související příspěvky