Aktuální projekty 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 probíhá řada projektů, jejichž cílem je modernizovat vzdělávací programy, vybavení školy, zajistit kvalitní vzdělávání pedagogů nebo zajistit nadstadardní benefity pro naše žáky.

Šablony pro SŠ a VOŠ I. - financování aktivit podporujících vzdělávání pedagogů, spolupráci školy a firem, zapojení odborníků z praxe do výuky apod.

Volnočasová aktivita pro žáky auto a elektrooborů - stavba modelů aut na vodíkový pohon. V této aktivitě nás podporuje firma TPCA, Dopravní podnik hl. m. Prahy.

Projekt EDWARD - mezinárodní preventivní program zaměřený na bezpečnost účastníků dopravního provozu.

Centrum Natura - projekt podporující zavádění inovativních prvků do výuky, především za použití moderních technologií (měřící sada Pasco, robotické stavebnice, natáčení výukových videí apod.). Jsme jedním z center sdílení zkušeností.

Top kempy pro žáky, kteří mají zájem o mimořádnou stáž ve vybraném podniku, kde stráví 3 pracovní dny po boku zkušeného odborníka z praxe. Tato aktivita je financována z prostředku Hospodářské komory Hl. m. Prahy.

Fotogalerie z projektů zde:

EDWARD Vodíková auta - Motol Speeders