Den PID 2019

Den PID 13.4. 2019

I když byla chladná sobota, přilákal den PID mnoho zájemců o dopravu do Letňan, kde na stánku našeho zřizovatele DP hl. města Prahy, a.s. byl k vidění a vyzkoušení simulátor tramvaje. Celý den byl v obležení zájemců, kteří si chtěli vyzkoušet, jak se cítí řidič. Naši dva žáci s učitelem vysvětlovali ovládání simulátoru. Zároveň mnoho návštěvníků, žáků základních škol, projevilo zájem o studium na naší škole a následně pracovat u dopravního podniku.

Takže se můžeme těšit na další studenty se zájmem o dopravu, které jsme informovali o propracovaném systému spolupráce s naším zřizovatelem. Rodiče zaujal stipendijní i absolventský program a žáky motivační, který jim ukáže místa v prostorách dopravního podniku, o kterých běžní cestující někdy ani neví.

IMG-20190413-113556.jpg