Filmový festival v Motole 2018

Filmový festival 2018

V rámci oslav 100. výročí založení republiky, pořádá studentská společnost Logistic4education oboru Logistika v dopravě 2. ročník Filmového festivalu. Festival je určený pro žáky školy a jeho program je sestaven tak, aby bylo možné shlédnout filmy, jejichž knižní předlohy jsou součástí maturitních témat z Českého jazyka.

Pokyny pro přihlašování

Každý student si od čtvrtka 18.10.2018 vybírá jeden film, který 26. 10. 2018 shlédne a přihlásí na jeho promítání elektronicky pomocí formuláře, jehož odkaz je uveden pro každý film samostatně (buď v aplikaci nebo na webu).

Promítání všech filmů začíná od 10:50 po velké přestávce. Program filmového festivalu s vyznačením učeben, ve kterých se budou filmy promítat bude vyvěšen na sborovně v přízemí školy.

Přihlašování bude ukončeno 23. 10. 2018 v 11:00. Akce je povinna pro všechny studenty ze všech tříd. První tři hodiny bude probíhat výuka, na kterou navazuje filmový festival. Kapacita jednotlivých "sálů" je omezena, přihlašujte se včas.

Program festivalu (anotace a podrobnosti na školní aplikaci spsd)

Báječná léta pod psa (komedie, Česko, 1997, 109 min); přihlášení zde formulář Báječná léta pod psa.

Žert (drama/komedie/podobenství, Československo, 1968, 80 min); přihlášení zde fromulář Žert.

Spalovač mrtvol (drama/horor/thriller, Československo, 1968, 96 min); přihlášení zde formulář Spalovač mrtvol.

Přelet nad kukaččím hnízdem (drama, USA, 1975, 2h, 15 min); přihlášení zde formulář Přelet nad kukaččím hnízdem.

Hvězda zvaná Pelyněk (drama, Československo, 1964, 1h, 24 min), přihlášení zde formulář Hvězda zvaná Pelyněk.

Saturnin (komedie, Česko, 1994, 97 min); přihlášení zde formulář Saturnin

Ostře sledované vlaky (komedie/drama, Československo, 1966, 92 min); přihlášení zde formulář Ostře sledované vlaky.

Balada pro banditu (muzikál, romantický, Československo, 1978, 89 min); přihlášení zde formulář Balada pro banditu

České nebe (komedie, divadelní hra, Česko, 2010, 235 min); přihlášení zde formulář České nebe

Bílá nemoc (drama, divadelní hra, Československo, 1937); přihlášení zde Bílá nemoc. zde formulář Balada pro banditu.

Smrt krásných srnců (komedie/drama, Československo, 1986, 91 min); přihlášení zde Smrt krásných srnců.