Ja Studentská firma dne - Sock Company

JA Studentská Firma dne - Sock Company

Představujeme vám studentskou firmu Sock Company Prahy a jejich inovativní produkt sockovač ?.
Zažila to asi většina z vás – po vyndání vypraných ponožek z pračky buď nějaká chybí, nebo trvá nekonečně dlouho, než člověk najde druhou správnou ponožku do páru. S naším sockovačem nám původně šlo o vyřešení ztráty času při párování ponožek. Sockovač je ale o něčem o hodně větším: umožní uživatelům víc aktivně recyklovat plast, tj. víčko z PET lahve, a tím pomoct zabránit znečištění životního prostředí plasty. Zkrátka nejde pouze o ušetření času, ale o zodpovědnost vůči budoucnosti našich dětí.

A to nejhezčí nakonec! Náš zisk věnujeme Dětskému centru při Thomayerově nemocnici v Praze – Krči.
Pokud se i vy snažíte chovat zodpovědně vůči životnímu prostředí a myslíte na budoucí generace, sockovač je právě pro vás.

Navštivte náš e-shop - www.sockcompany.cz , sledujte nás na Facebooku a Instagramu.
Protože v páru to jde vždy lépe.?