Zadejte hledané slovo

Oracle

Oracle Academy SPŠD, a.s.

Program Oracle Academy je dostupný pro všechny vzdělávací instituce zdarma, počínaje základními školami, přes střední školy až po univerzity. Mezi hlavní benefity členství patří mimo jiné přístup k produktům Oracle, možnost profesního rozvoje pro pedagogy a přístup k výukovým materiálům tvořeným dle Evropského rámce kvalifikací (EQF). Tyto materiály mohou být použity při výuce pro rozvoj IT schopností studentů.

Cílem programu Oracle Academy je zvýšit zájem studentů a žáků o informační technologie a již v raném věku je motivovat k prohlubování svých znalostí a dovedností v oblastech Java programování, databázového inženýrství a Business Intelligence.

Projekty společnosti Oracle a nadace Oracle Education Foundation zasahují více než milión studentů po celém světě. Oracle Academy podporuje více než 655 000 studentů v 86 zemích. Prostřednictvím spolupráce se školami, úřady a ministerstvy, jež podporují včasnou přípravu na kariéry, pomáhá Oracle Academy studentům rozvíjet technologické a obchodní schopnosti potřebné pro úspěšné kariéry v 21. století, a proto se do tohoto programu zapojila i naše škola. V rámci předmětu Databázové systémy poskytujeme studentům komplexní znalosti z oblasti databází podporované programem Oracle Academy. Kurz je rozdělen do tří let, během nichž si žáci mohou své znalosti zakončit certifikátem.

Oracle logo