Projekt získal finanční podporu od Evropské unie.

Projekt získal finanční podporu od Evropské unie.

Střední průmyslová škola dopravní, a.s. se pravidelně účastní projektů programu Erasmus+, dříve Programu celoživotního učení Leonardo da Vinci. Naším stálým partnerem je drážďanský dopravní podnik, žáci školy také absolvovali stáže ve Finsku a Lotyšsku. Do projektů se rovněž zapojili učitelé cizích jazyků. Informace o projektech ZDE.

Projekt finančně podpořil Evropský sociální fond
84-21-EUPraha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Střední průmyslová škola dopravní, a.s. ukončila realizaci projektu „Popularizace vědy a technických oborů na SPŠD a.s.“. Cílem projektu byla inovace vzdělávacího programu prostřednictvím realizace mezipředmětového projektu. Další podrobnosti zde.

Projekt finančně podpořil Evropský sociální fond
84-21-EUPraha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Projekt Zvýšení uplatnitelnosti absolventů SPŠD, a.s. na trhu práce v rámci Operačního programu Praha Adaptabilita – Modernizace počátečního vzdělávání

partner-oracle Celosvětově uznávaný projekt Oracle Academy zaměřený na databáze, programování a odborné dovednosti žáků, přičemž učitelé jsou kvalitně vyškoleni a certifikováni

21-g1821-tandem

Projekt výměnných stáží Lets´go Tandem v rámci programu Leonardo da Vinci – spolupráce s partnerskou školou Staatliche Gewerbeschule G 18 z Hamburku

21-dvb Projekt spolupráce s partnerskou organizací DVB AG v rámci programu výměnných stáží Leonardo da Vinci

84-21-EU21-VSE

Projekt spolupráce učitelů SŠ a VŠ v technicko-manažersko-ekonomické oblasti v rámci programu JPD 3 z ESF ve spolupráci s ČVUT, Fakulta strojní

21-msdnaa MSDN AA je program společnosti Microsoft, který umožňuje spolupracujícím školám přístup k vybranému software za zvýhodněných podmínek.