Schola Pragensis 2017

Letošní 22. ročník veletrhu středních škol v Kongresovém centru Praha nemohl proběhnout bez nás. Zájemci o studium si mohli popovídat s našimu učiteli a žáky ve stánku č. 113 v sále Panorama. Hlavním tématem naší prezentace bylo 65. výročí založení školy, naši úspěšní absolventi a ze současnosti naši žáci napříč obory. Ve stánku se střídali žáci oborů Automechanik, Autotronik, Ekonomika městské dopravy, Logistika v dopravě a Informační a zabezpečovací systémy. Učitelé zastupovali obory Aranžér, Karosář a Autolakýrník, Elektrikář a Elektromechanik. Kromě našeho modelu tramvajového trenažéru jsme tentokrát představili i informační dopravní systém, který zapůjčili naši žáci - dopravní nadšenci, robotické stavebnice, se kterými pracujeme v projektu Centra kolegiální podpory a model závodního auta na vodíkový pohon z projektu Hydrogen Challenge Horizon. Po loňském úspěchu týmu Motole Speeders nás čeká sestavení dvou modelů, takže je na co se těšit.