Studenti naší školy úspěšně složili mezinárodní zkoušku podnikatelských dovedností.

Čtyři naši studenti úspěšně složili mezinárodní zkoušku podnikatelských dovedností

Studenti zapojeni do programu JA Firma mohou po vyplnění dvou sebehodnotících dotazníků absolvovat mezinárodní on – line zkoušku podnikatelských a ekonomických znalost a získat tak Certifikát podnikatelských dovedností. Tento certifikát ESP (Entrepreneurial Skills Pass) usnadňuje mladým lidem vstup na trh práce.
V letošním roce tento certifikát dne 14. 6. 2019 získali čtyři studenti 3. ročníku oboru Obchodník – Michaela Černá, Kryštof Poborský, Matěj Vegricht a René Zubko, kterým moc blahopřejeme.

Testování koordinuje evropská vzdělávací organizace JA Europe, jejíž součástí je česká pobočka JA Czech.

ESP-certifikaty.HEIC.jpeg

as.jpg