Studentská firma Sock Company v soutěži SIR

Speciální cena pro studentskou firmu Sock Company v soutěži SIR

Studentská firma Sock Company v květnu bojovala v soutěži Social Innovation Relay -  sociální podnikání. Se svým sockovačem, neboli ekologickým párovačem ponožek, skončila těsně pod vítěznou trojicí. Naši studenti podali výborný výkon, kterým velmi zaujali porotu složenou z odborníků NN pojišťovny. Za skvěle připravenou prezentaci, samotné odprezentování a práci s technikou se porota rozhodla firmě Sock Company udělit speciální cenu a odměnit ji drobnými dárky. Soutěž probíhala online a studenti se na ni i v tomto nepříznivém období svědomitě připravovali.

Děkujeme studentům třídy OB3, jmenovitě Elišce Žmolilové, Matěji Vondřichovi, Standovi Bašteckému a Martinu Kunovi za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k jejich nadstandardnímu výkonu.

The Social Innovation Relay (SIR) je mezinárodní vzdělávací projekt motivující studenty k vymyšlení inovativního podnikatelského řešení konkrétního společenského nebo sociálního problému.

Dagmar Bohuňková – učitelka studentské firmy