Úspěch na veletrhu firem JA

Žáci oboru obchodník ze studentské společnosti DCT na veletrhu JA Firem v Hradci Králové sklidili nejvíce úspěchů v historii Střední průmyslové školy dopravní, a. s.

V letošním roce byla konkurence i celková laťka veletrhu posazena velmi vysoko. Přestože to byla naše první akce, víra v náš produkt, naše schopnosti a celkové naše nasazení nás vyneslo až na druhé místo v hlavní kategorii. Máme také druhé místo v kategorii „nejlepší slogan“ a prezident naší firmy Matyáš Mašek získal ocenění za „nejlepšího prodejce veletrhu“. Celkově jsme sklidili tři ocenění pro naší firmu a školu.

Veletrh je každoročně pořádán ve spolupráci Obchodní akademie v Hradci Králové a společnosti JA Czech (Junior Achievement). Akce se zúčastnilo 19 firem včetně jedné firmy ze Slovenska.

Devítičlenná porota, složená z manažerů významných společností, hodnotila prezentační a komunikační dovednosti, originalitu a znalost produktu a také úpravu veletržního stánku.

Členové naší firmy zaujali porotu svým originálním produktem neutralizátorem zápachů Air-Tool a celkovým vystupováním před porotou a v průběhu celého veletržního dne. Naše vynaložené úsilí nám vyneslo dne 13. 12. 2017 tři druhá místa v soutěži.

Zapsal : Michael Šlosár OB3