Úspěch studentské firmy Sock Company na regionálním veletrhu v Hradci Králové

Žáci OB3 ze studentské firmy SOCK COMPANY se na veletrhu JA Firem v Hradci Králové umístili na „bedně“ hned dvakrát

Na letošním 8. ročníku veletrhu JA Firem v Hradci Králové naše firma SOCK COMPANY představila svůj produkt „sockovač“. Jedná se o unikátní ekologickou vychytávku na pomoc v domácnosti - konkrétně s párováním ponožek. Veškerý výtěžek z prodeje bude věnován Dětskému centru v Praze 4.

Přestože to byla naše první akce a první příležitost prodávat náš produkt, zabodovali jsme se hned dvakrát. V kategorii ,,Nejlepší slogan¨ jsme získali druhé místo a v kategorii ,,Nejlepší předmět podnikání¨ jsme se umístili na třetím místě.

Veletrh je každoročně pořádán ve spolupráci Obchodní akademie v Hradci Králové a společnosti JA Czech. Akce se letos zúčastnilo celkem 28 firem včetně dvou firem ze Slovenska. Akce poprvé probíhala v hradeckém kongresovém centru Aldis a konkurence v letošním ročníku byla opravdu obrovská.

Dvanáctičlenná porota složená z manažerů významných společností, hodnotila prezentační a komunikační dovednosti, originalitu a znalost produktu, podnikatelský záměr, úpravu veletržního stánku, logo a firemní slogan.

Všichni zúčastnění nabrali velmi cenné zkušenosti.

Zapsal: Martin Kuna OB3

oceneni-slogan.jpeg prodej-stanek-vsichni.jpg tym-maskot.jpg vyhlaseni.jpg