Úspěšný projektový tým Motol Speeders slavnostně

Úspěšný projektový tým motol speeders slavnostně

24. dubna 2017 se konala ve škole v Motole slavnostní akce, během které se představil zástupcům vedení, sponzorů, ČVUT, DPP a spolužáků náš úspěšný projektový a závodní tým Motol Speeders. Akci uspořádala studentská společnost Rádio Motol, která zorganizovala přípravu sálu, pozvánky, program a moderování.

Ing. František Novotný, ředitel školy předal všem zainteresovaným finanční odměny a poděkoval za skvělou reprezentaci školy a výborný výsledek v závodu vodíkových aut. Následovalo promítnutí videoprezentace, během které nás kluci seznámili s průběhem jejich čtyřměsíční prací, s problémy a nástrahami projektu a samotného závodu. Videoprezentaci kluci natočili a sestříhali sami a stojí za to se na ní podívat, odkaz najdete níže.

Po prezentaci jsme měli možnst vidět auto "rozebrané", prohlédnout si technické záležitosti a pak přišlo to nejlepší, tj. exhibiční jízda. Ovládat auto není úplně jednoduché, viděli jsme, že i tato část celé akce byla velmi podstatná.

Velmi děkujeme za spolupráci především koučům z ČVUT, kteří se klukům věnovali po celé tři měsíce. Bc. Petr Šuhájek, Bc. John Kohout a David Folwarczny ze strojní fakulty ČVUT byli klukům oporou a poskytli jim mnoho cených rad.

Šéfem týmu byl pan mistr Pavel Válek, který věnoval projektu stejně jako kluci mnoho hodin mimo výuku a má nemalý podíl na skvělém úspěchu.

Finanční podporu poskytla firma T.P.C.A, Rada rodičů SPŠD a škola. Za mediální podporu děkujeme především DP Kontaktu, firemnímu časopisu Dopravního podniku hlavního města Prahy.