Velký úspěch našich týmů v Ostravě

Velký úspěch našich týmů v Ostravě! Konečně zlato!

Ve dnech 17. – 18. dubna 2018 se v Ostravě konalo národní finále Horizon Grand Prix, kterého se účastnily i dva týmy složené z našich žáků. Několik měsíců studenti a studentka pod vedením mistrů odborného výcviku vymýšleli, sestavovali a testovali modely autíček na vodíkový pohon, aby v závodě uspěli a podařilo se! Vzhled karoserii našich autíček, byl inspirován vozem naší nejznámější závodnice paní Elišky Junkové, se kterým jela nejslavnější závod Targa Florio v roce 1928.
Tým Motol Speeders získal 1. místo a postoupil do celosvětového finále, které se bude konat v 6. – 8. června v Praze, další ocenění bylo za nejmenší spotřebu energie a cenu za nejlepší inovace.
Tým MM Riders bojoval stejně odhodlaně a vybojoval krásné třetí místo i navzdory problémům palivového článku! Oběma týmům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v červnovém finále.
Přijďte je podpořit i vy!