Vítali jsme prváky!

19. a 20. 6. 2017 jsme v obou budovách školy přivítali naše budoucí prváky. Připravili jsme se současnými studenty a učiteli několik neformálních aktivit, kterými se můžeme ve škole chlubit. Přejeme všem klidný a pohodový vstup do středoškolských studií! Těšíme se na Vás!

V Motole vysílalo tradičně Rádio Motol - studentský projekt oboru Ekonomika městské dopravy. proběhlo i několik improvizovaných rozhovorů s budoucími studenty. Připravili jsme také komentovanou prohlídku vozovny a tramvaje, které se zúčastnili nejen naši prváci, ale také jejich rodiče nebo sourozenci, kteří je přišli podpořit. Odbornou exkurzi zajistili opět naši žáci ve spolupráci se zaměstnanci DPP.

Dalšími atrakcemi byla prohlídka dílen, předváděcí jízda modelu závodního auta, měření se systémy Pasco, prohlídka knihovny nebo výroba placek s ikonami jednotlivých oborů.

V Moravské ulici se jezdilo v motokárách, také se vyráběly placky a proběhla prohlídka školy.

Těší nás Váš zájem a těšíme se na Vás! Hodně úspěchů na cestě za vzděláním ve Střední průmyslové škole dopravní, a.s.!