TALENTY PRO FIRMY SOUTĚŽ T-PROFI

Náš tým zvítězil dne 19. 5. 2022 v krajském kole soutěže TALENTY PRO FIRMY „T-PROFI“, kterou pořádala Hospodářská komora České republiky.
🏆 Soutěžní tým pod vedením kapitána Miloš Kejzlar – zástupce firmy Dopravní podnik hlavního města Prahy (zřizovatel školy) a učitele odborných předmětů Jindřich Hliněnský díky vítězství postupuje do národního kola.
⏱ Tři žáci 2. ročníku oboru Elektrikář a tři žáci 5. ročníku Zs Sazavska si pod vedením obou výše uvedených poradili s těmito úkoly, které museli splnit v daném časovém limitu:
🔌 1. sestavit funkční model tepelné elektrárny TE a model soustruhu ST
🔌 2. pomocí elektronických modulů vyrovnávat výkon elektrárny TE pro napájení soustruhu ST, jehož odběr energie se mění a
🔌 3. na soustruhu simulovat obrábění obrobku.
Děkujeme všem zainteresovaným za veškerou podporu a těšíme se, že se týmu podaří úspěch zopakovat!