OCENĚNÍ MLADÝ ŘEMESLNÍK ROKU 2023

Ve středu 15.11.2023 převzal pan zástupce pro elektroobory a statutární zástupce ředitele školy v zastoupení uznání pro našeho špičkového studenta Filipa Rulfa, který studuje 3. ročník oboru Mechanik elektrotechnik! Slavnost se konala v krásných prostorách Staroměstské radnice za přítomnosti ředitele školy Ing. Lukáše Sobotky a mnoha dalších hostů.

Akci Mladý řemeslník roku organizuje každoročně Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.  Ing. Tomáš Jelínek s hrdostí převzal tuto  cenu za Filipa, který byl momentálně na zahraniční stáži v Drážďanech v rámci projektu ErasmusPlus z rukou pana senátora Jiřího Drahoše a radního pro školství pana Antonína Klecandy.

Cílem školy je podporovat studenty v jejich studiu, ale i mimoškolní činnosti. V případě Filipa se setkává dobrý prospěch a skvělé výsledky v rámci projektu Horizon Educational, který patří mezi mimoškolní aktivity s výrazným přesahem do studia a praktických vědomostí! 🏆✨

#mladyremeslnkrroku #ErasmusPlus #MechanikElektrotechnik #studujspsd #pracujvdpp