NOVÉ! KONZULTACE PRO UCHAZEČE O STUDIUM

PŘIHLÁŠKY KE STUDIU V TIŠTĚNÉ FORMĚ PŘIJÍMÁME DENNĚ OD 9:00 DO 15:00 V BUDOVÁCH ŠKOLY

Plzeňská 298/217a, Praha 5 – Motol
Moravská 298/217a, Praha 2 – Vinohrady

Pro ty, kteří potřebují jakoukoli pomoc při vyplnění přihlášek mohou každé úterý od 1.2. 2024 do 20.2.2024 včetně prázdninových týdnů  využít  uchazeči prodloužené úřední hodiny studijního oddělení v Motole i na Moravské ke konzultacím pro vyplnění přihlášek v systému dipsy.cz nebo v tištěné podobě.

1. konzultační den úterý 6.2.2024 9:00 – 18:00 (s sebou vezměte osobní doklady uchazeče a zákonného zástupce, vysvědčení 8. a polovina 9. třídy ZŠ, potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti s uvedením kódu a názvu oboru, do kterého se hlásíte).
  2. konzultační den úterý 13.2.2024 9:00 – 18:00 (s sebou vezměte osobní doklady uchazeče a zákonného zástupce, vysvědčení 8. a polovina 9. třídy ZŠ, potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti s uvedením kódu a názvu oboru, do kterého se hlásíte).
  3. konzultační den úterý 20.2.2024 9:00 – 18:00 (s sebou vezměte osobní doklady uchazeče a zákonného zástupce, vysvědčení 8. a polovina 9. třídy ZŠ, potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti s uvedením kódu a názvu oboru, do kterého se hlásíte).

V rámci poradenství vás budeme informovat o průběhu přijímacího řízení, průběhu školních zkoušek pro vybrané obory, případně poradíme s prioritizací oboru.

Připraveny jsou informační stánky s potřebnými formuláři nebo můžete využít počítače a tisk. S administrací přihlášek Vám poradí naši pracovníci studijního oddělení.

Aktuální informace najdete zde: www.prihlaskynastredni.cz

Informace O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ poskytuje studijní oddělení, kontakty zde: https://www.sps-dopravni.cz/kontakty/studijni-oddeleni/