Velký úspěch našich žáků v soutěži Solve for Tomorrow – opět finále!

Naši studenti, kteří se zapojili do projektu Solve for Tomorrow, jež vyhlašuje společnost Samsung ve spolupráci s JA CZECH, postoupili do finále!

Se svým projektem BOODER, který pomáhá trans-komunitě, úspěšně absolvovali již dvě soutěžní kola a nyní budou bojovat o co nejlepší umístění v TOP 10. Poměří své síly s těmi nejlepšími projekty z celé České republiky. Finále soutěže se bude konat 12. či 13. 4. 2022 v Praze.

Do soutěže se mohou hlásit tříčlenné týmy studentů SŠ, které navrhnou řešení problému v rámci výzvy za pomoci zapojení technologií a technologických inovací, software nebo hardware. V letošní výzvě CODE YOUR WELL-BEING úspěšně reprezentuje školu tým třídy PO1 v tomto složení: Daniel Dočkal, Václav Batěk a Chris Kozlů.
Pokud se chcete dozvědět více, navštivte www.booder-company.eu, případně Facebook nebo Instagram.