Zadejte hledané slovo

Ze života školy

Exkurze na Letiště Václava Havla

Exkurze na Letiště Václava Havla

Dne 14. ledna 2022 se podařilo vzhledem k částečnému uvolnění protipandemických opatření uskutečnit po dlouhé době exkurzi pro naše žáky. Konkrétně jsme se vydali na největší letiště v zemi, které v současnosti odbavuje přes 5 milionů pasažérů ročně (před pandemií cca 20 milionů) – pražské Letiště Václava Havla. Při exkurzi jsme autobusem přejížděli mezi novým […]

FLOTILA VÁNOČNÍCH VOZŮ DPP

FLOTILA VÁNOČNÍCH VOZŮ DPP

27. listopadu 2021 vyjely do ulic vánočně vyzdobené vozy MHD, které pomáhali zdobit naši studenti a jejich vyučující oboru aranžér. Všechna vozidla dohromady zdobí více než 13 tisíc vánočních světýlek, vnitřní sváteční dekorace a také speciální vnější polepy se zimní a vánoční tematikou. Více informací o linkách naleznete zde.  

Schola pragensis, 26. ročník – ONLINE

Schola pragensis, 26. ročník – ONLINE

V rámci 26. ročníku veletrhu školství a vzdělávání v hlavním městě Praze, který  v souvislosti se stále zvýšenými protiepidemickými opatřeními probíhá tentokrát on-line.  Letos si i naše školy připravila on-line stream. Příspěvky studentů obsahovaly informace o realizovaných projektech jako byla tvorba podcastů, modelování automatizačních prvků pomocí robotických stavebnic, příprava přednášky o dopravní telematice s krátkou […]

BEAMentor konference 2021

BEAMentor konference 2021

Ve středu 15. 9. 2021 se uskutečnil 3. ročník BEAMentor konference, kterou zahájil předseda Senátu Miloš Vystrčil. Cílem konference je pozvat lidi z businessu do prostředí středních škol, aby využili své znalosti a dovednosti při mentorování studentů v programu JA Studentská firma. Konference se konala pod záštitou největší světové vzdělávací organizace Junior Achievement. Těší nás, […]

JA Učitel podnikání 2019/2020

JA Učitel podnikání 2019/2020

JA Czech děkuje všem učitelům výukového programu JA Studentská Firma, kteří se aktivně zapojili do celoroční soutěže JA Učitel podnikání 2019/2020. Pedagogové jsou hodnoceni za celoroční přístup k rozvoji svých podnikatelských znalostí a dovedností, které jsou potřebné pro výuku a úspěšnou práci se studenty. Program zahrnuje řadu aktivit, za něž pedagogové postupně získávají body. Tato […]