Zadejte hledané slovo

Ze života školy

STUDENTSKÁ FIRMA BOODER COMPANY USPĚLA I VE SVĚTĚ

STUDENTSKÁ FIRMA BOODER COMPANY USPĚLA I VE SVĚTĚ

Studenti Střední průmyslové škole dopravní a.s. (SPŠD a.s.) si připsali obrovský úspěch. Povedlo se jim v rámci studentské firmy, kterou založili v nástavbovém oboru Podnikání, zvítězit v několika celonárodních soutěžích a v termínu 12. – 15. července úspěšně reprezentovali Českou republiku na evropském finále studentských firem GEN-E v estonském Tallinnu, kde vyhráli jednu z kategorií. Studentská firma […]

Dar naší studentské firmy věnovaný Dětskému centru v Praze 4

Dar naší studentské firmy věnovaný Dětskému centru v Praze 4

Studentská firma Booder Company se rozhodla část svého zisku věnovat opět dětem v Dětském centru při Thomayerově nemocnici v Praze 4 a pokračovat tak ve dvanáctileté tradici naší školy.   Za částku 8500 Kč studenti zakoupili aviváže, prací prostředky, pitíčka na výlety, baterie do chůviček a dalších zařízení a želatinové bonbony. V úterý 28. 6. 2022 jsme se […]

Hydrogen RC Challenge Cup 2022

Hydrogen RC Challenge Cup 2022

25. 6. 2022 se konal poslední závod série Hydrogen RC Challenge Cup v Litvínově pořádaný Gymnáziem T. G. Masaryka. Náš tým Motol Speeders SPŠ Dopravní Praha 5 – Motol ve složení Tomáš Andres (řidič) a Filip Rulf, Filip Malášek, Michal Škabrada (mechanici), studenti oboru Informační a zabezpečovací systémy nakonec obsadil po těžkém závodě plném technických […]

EXKURZE ŽÁKŮ PO1 V NN ŽIVOTNÍ POJIŠŤOVNĚ

EXKURZE ŽÁKŮ PO1 V NN ŽIVOTNÍ POJIŠŤOVNĚ

EXKURZE ŽÁKŮ PO1 V NN ŽIVOTNÍ POJIŠŤOVNĚ Poslední květnový den roku 2022 se žáci naší školy zúčastnili exkurze do budovy NN Životní pojišťovny v Praze. Tuto exkurzi naši žáci vyhráli společně s prvním místem v národním kole soutěže Social Innovation Relay, což je soutěž na téma sociální podnikání, kterou vyhlašuje JA Czech ve spolupráci s […]

TALENTY PRO FIRMY „T-PROFI“, 19. 5. 2022

TALENTY PRO FIRMY „T-PROFI“, 19. 5. 2022

Náš tým zvítězil dne 19. 5. 2022 v krajském kole soutěže TALENTY PRO FIRMY „T-PROFI“, kterou pořádala Hospodářská komora České republiky. Soutěžní tým pod vedením kapitána Miloš Kejzlar – zástupce firmy Dopravní podnik hlavního města Prahy (zřizovatel školy) a učitele odborných předmětů Jindřich Hliněnský díky vítězství postupuje do národního kola. Tři žáci 2. ročníku oboru […]

Kurz sebeobrany pod vedením instruktorů Krav Maga

Kurz sebeobrany pod vedením instruktorů Krav Maga

27. 4. 2022 se 1. a 2. ročníky zúčastnily kurzu sebeobrany pod vedením instruktorů Krav Maga. Instruktoři během kurzu seznámili žáky se soustavou sebeobranných technik založených na přirozených reakcích člověka. Jde o jeden z nejúčinnějších izraelských sebeobranných systémů na světě.  A tak si studenti v průběhu dne prakticky zkoušeli základní principy této techniky. Studenti byli seznámeni s: – […]

Napsali o nás…..

Napsali o nás…..

O velkém úspěchu naší studentské firmy Booder Company na veletrhu JA EXPO a soutěže JA Studentských firem jsme již psali (článek ZDE), pojďme si nyní připomenout ještě tento velký krok pro tuto firmu připomenout a přečíst si několik článků, které o firmě Booder Company a naší škole vyšly: Finanční a ekonomické informace – web – […]