Zadejte hledané slovo

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Těšíme se na vás na dnech otevřených dveří!

Ve škole v Motole (Plzeňská 298/217a, Praha 5 – Motol) na vás čekají učitelé a žáci, kteří jsou připraveni poskytnout informace k oborům s maturitou Informační technologie (se zaměřením na grafiku, aplikace a webdesign), Provoz a ekonomika dopravy (se zaměřením na ekonomiku městské dopravy nebo na logistiku) a k oboru Mechanik elektrotechnik (se zaměřením na Informační a zabezpečovací systémy) s výučním listem a s maturitou.

Ve škole na Vinohradech (Moravská 3, Praha 2) jsou učitelé i žáci připraveni seznámit vás s podmínkami studia oborů Autotronik (s maturitou a s výučním listem) a s obory s výučním listem Mechanik opravář motorových vozidel, tj. Automechanik, Elektrikář, Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Karosář, Autolakýrník, Autoelektrikář, Strojní mechanik (zámečník) a nástavbových oborů pro dospělé uchazeče.

V obou školách se dozvíte samozřejmě všechno o přijímacích zkouškách a o možnostech přípravy na ně. Pro uchazeče o obory s maturitou připravujeme zkoušky nanečisto nebo konzultace s kariérovým poradcem.

Termíny dnů otevřených dveří:

8. 12. 2022 (čtvrtek)     15:30 – 17:30             budova školy Moravská, Motol a dílny Košíře (nový lakovací box a podlahové povrchy)

12. 1. 2023 (čtvrtek)      15:30 – 17:30             budova školy Moravská, Motol + zkoušky nanečisto (registrace)
28. 1. 2023 (sobota)      9:00 – 11:30              budova školy Moravská, Motol + zkoušky nanečisto (registrace)

V případě zájmu o zkoušky nanečisto prosíme o vyplnění registračního formuláře.
Zkoušky na nečisto jsou zpoplatněny částkou 200 Kč za test (200 Kč test ČJ a 200 Kč test M).

Platba hotově na místě před konáním zkoušky, připravte si přesnou částku.
Veškeré informace  budou zaslány na email, který uvede uchazeč při registraci.

Nové podlahy v dílnách odborného výcviku v Košířích.