VÝUKOVÉ PANELY JABLOTRON 100+

Úžasná zkušenost pro naše třídy 3.DA a 3.DB z oboru Mechanik elektrotechnik + Elektromechanik pro zařízení a přístroje!

Naši žáci se v rámci odborného výcviku podíleli na sestavení výukových panelů a naučili se pracovat v systému JABLOTRON 100+. Získali tak praktické dovednosti nejen při montáži samotné, ale jsou teď  schopní připojit a naprogramovat jednotlivé periferie pro multifunkční využití, ovládat zabezpečovací systém různými způsoby a autorizovat se do ústředny pomocí softwaru F-Link a to číselným kódem nebo RFID čipy.
Tyto autorizace mohou provádět pouze montážní technici, kteří mají přístup a tím budou právě naši žáci.

Použité komponenty:
JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní

JA-110B Sběrnicovy akusticky detektor rozbiti skla

JA-112I Sběrnicový optický indikátor sekce

JA-110P Sběrnicový PIR detektor pohybu

JA-111M Sběrnicový magnetický detektor otevření

JA-112P Sběrnicový PIR detektor pohybu

JA-111SH Sběrnicový detektor otřesu nebo náklonu

JA-111ST-A Sběrnicový kombinovaný detektor kouře a teplot se sirénkou

JA-120PB Sběrnicový detektor pohybu osob a rozbití skla

JA-114E-AN Sběrnicový přístupový modul s displejem, klávesnicí a RFID – antracitová

#studujspsd #pracujvdpp #mechanikelektrotechnik #stredniskola #jednickanavasiprihlasce #praktickávýuka