Zadejte hledané slovo

Blog

STUDENTSKÁ SPOLEČNOST PRO DĚTSKÉ CENTRUM

STUDENTSKÁ SPOLEČNOST PRO DĚTSKÉ CENTRUM

Studentská firma Booder Company se rozhodla část svého zisku věnovat opět dětem v Dětském centru při Thomayerově nemocnici v Praze 4 a pokračovat tak ve dvanáctileté tradici naší školy.  

Za částku 8500 Kč studenti zakoupili aviváže, prací prostředky, pitíčka na výlety, baterie do chůviček a dalších zařízení a želatinové bonbony.

V úterý 28. 6. 2022 jsme se v dopoledních hodinách vypravili na osobní návštěvu centra. Po předání darů, ze kterých měli všichni v domově obrovskou radost, nás paní vrchní sestra provedla zařízením a seznámila s jeho chodem.

Měli jsme také možnost pochovat si nejmenší miminka a popovídat si s jejich maminkami, které se dostaly do problematické situace. Tým studentské firmy Booder Company je složen především z kluků, kteří se nezalekli výzvy k pochování miminek a krásně se dětem věnovali po celou dobu návštěvy.

Jsme hrdí na naše žáky, kteří nejenže excelentně reprezentují naši školu, ale také myslí na pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují.

Pro všechny zúčastněné byl den strávený s dětmi, které nemají tolik štěstí jako ostatní,  nezapomenutelný zážitek!

Související příspěvky