IS Bakaláři

Postup pro reset hesla nebo získání prvotního přístupu do IS Bakaláři.

Postup je platný jak pro žákovské, tak pro rodičovské účty.

Pro oba postupy je nutné mít přístup k e-mailu, který jste zadali při sdělení kontaktních informací škole.

Na přihlašovacím dialogu klikněte na odkaz “Zapomenuté heslo”.

Bakaláři – zapomenuté heslo

V následně zobrazeném dialogu vložte e-mail, který jste škole uvedli jako kontaktní a klikněte na “Pokračovat”.

Bakaláři – zadejte email

V případě, že jste zadali správný e-mail, bude Vám do e-mailu zaslána zpráva s uživatelským jménem a odkazem na reset hesla.

Pokud nevíte e-mail, který jste škole zadali jako kontaktní, obraťte se na svého třídního učitele s žádostí o připomenutí tohoto e-mailu, případně o jeho změnu.

Informace o nové aplikaci pro mobilní zařízení.

logo aplikace Bakalari OnLine

U operačního systému iOS stačí provést aktualizaci aplikace Bakaláři OnLine. Ta by měla být minimálně ve verzi 2.0.0. Ověřit si to můžete přímo v aplikaci, a to v menu Nastavení – O aplikaci.

U operačního systému Android je proces o něco složitější. Je nutné spustit starou aplikaci Bakaláři – oficiální aplikace a nainstalovat si novou aplikaci Bakaláři OnLine. S převáděním účtů mezi aplikacemi si nemusíte dělat starosti. Přímo v aplikaci jsme pro vás připravili nástroj, který vám celou akci co nejvíce usnadní.