Košíře (odborná praxe)

SPŠD Praha icon

Adresa:

Plzeňská 1315/137
150 00 Praha 5

Omlouvání žáků z odborné praxe na tel.: 242 481 432.

Vedoucí odloučeného pracoviště      
  Bc. Simon Oldřich  

242 481 431

604 893 715

simon@sps-dopravni.cz
Asistentka vedoucího OP  
  Pirklová Lenka   242 481 432 pirklova@sps-dopravni.cz
Vedoucí učitel odborného výcviku      
  Bc. Trantina Martin   242 481 432 trantina@sps-dopravni.cz
Zásobování  
  Maier Zdeněk  

242 481 434

605 086 633

maier@sps-dopravni.cz
  Klindera Michal  

242 481 434

737 711 999

klindera@sps-dopravni.cz
Technik PO a BOZP energetik a metodik  
  Molnár Zdeněk  

242 481 435

604 801 910

molnar@sps-dopravni.cz
Svářecí škola  
  Kavalko Zdeněk   242 481 441 kavalko@sps-dopravni.cz
  Pipek Milan   242 481 443 pipek@sps-dopravni.cz
Učitelé odborného výcviku  
  Čuřín Jaroslav   242 481 440 curin@sps-dopravni.cz
  Hruban Richard   242 481 436 hruban@sps-dopravni.cz
  Kopáč Otakar   724 894 952 kopac@sps-dopravni.cz
  Pospíšil Jiří   242 481 439 pospisil@sps-dopravni.cz
  Roupec Jaroslav  

242 481 437

775 067 374

roupec@sps-dopravni.cz
  Řepa Pavel   242 481 439 repa@sps-dopravni.cz
  Stránský Josef   242 481 435 stransky@sps-dopravni.cz
  Šebesta Daniel   242 481 438 sebesta@sps-dopravni.cz
  Švarc Jiří   242 481 439 svarc@sps-dopravni.cz
  Tesař Jan   242 481 436 tesar@sps-dopravni.cz
  Bc. Zelinka Miloš   242 481 440 zelinka@sps-dopravni.cz