Košíře (odborná praxe)

SPŠD Praha icon

Adresa:

Plzeňská 1315/137
150 00 Praha 5

Omlouvání žáků z odborné praxe na tel.: 242 481 432.

Vedoucí odloučeného pracoviště      
  Bulín Luboš   242 481 431 bulin@sps-dopravni.cz
Asistentka vedoucího OP  
  Pirklová Lenka   242 481 432 pirklova@sps-dopravni.cz
Vedoucí učitel odborného výcviku      
  Bc. Simon Oldřich   242 481 432 simon@sps-dopravni.cz
Zásobování  
  Maier Zdeněk   242 481 434 maier@sps-dopravni.cz
  Klindera Michal   242 481 434 klindera@sps-dopravni.cz
Technik PO a BOZP energetik a metodik  
  Molnár Zdeněk   242 481 435 molnar@sps-dopravni.cz
Svářecí škola  
  Kavalko Zdeněk   242 481 441 kavalko@sps-dopravni.cz
  Pipek Milan   242 481 443 pipek@sps-dopravni.cz
Učitelé odborného výcviku  
  Babka Milan   242 481 436 babka@sps-dopravni.cz
  Čuřín Jaroslav   242 481 436 curin@sps-dopravni.cz
  Kopáč Otakar   724 894 952 kopac@sps-dopravni.cz
  Ing. Matouš Václav   242 481 446 matous@sps-dopravni.cz
  Pačes Zdeněk   242 481 440 paces@sps-dopravni.cz
  Pospíšil Jiří   242 481 439 pospisil@sps-dopravni.cz
  Roupec Jaroslav   242 481 437 roupec@sps-dopravni.cz
  Řepa Pavel   242 481 439 repa@sps-dopravni.cz
  Stránský Josef   242 481 435 stransky@sps-dopravni.cz
  Šebesta Daniel   242 481 438 sebesta@sps-dopravni.cz
  Švarc Jiří   242 481 439 svarc@sps-dopravni.cz
  Tesař Jan   242 481 436 tesar@sps-dopravni.cz
  Bc. Trantina Martin   242 481 439 trantina@sps-dopravni.cz
  Bc. Zelinka Miloš   242 481 440 zelinka@sps-dopravni.cz