Nabídka služeb

Automechanické, Karosářské a Autolakýrnické služby

Provozovna v Praze 5 Košířích nabízí pro veřejnost práce automechanické, včetně diagnostiky, měření emisí benzínových motorů a motorů upravených na alternativní pohon LPG a CNG. Autoklempířské, výměny částí karoserií včetně oprav automobilů po haváriích na rovnacím rámu. Dále nabízí ruční mytí vozidel nebo jejích částí včetně ošetření karoserie. Pro více info nás kontaktujte.

Aranžérské služby

V rámci výuky žáků učebního oboru ARANŽÉR provádíme veškeré aranžérské práce, včetně výroby nápisů pro poutače plotterovou technikou. Ceny jsou smluvní, některé práce provádíme pouze za dodaný materíál a odměnu žákům. Žáci mohou též vykonávat práce spojené s výukou přímo na prodejně a to i formou dlouhodobější praxe. Informace na tel.čísle 242 485 068.

Svářečská škola Střední průmyslové školy dopravní, a.s.

Nabídka certifikované svářečské školy ke stažení ZDE, pro více informací kontaktujte 242 481 441, 242 481 443, pipek@sps-dopravni.cz