REGISTRACE ZKOUŠKY NANEČISTO

PONDĚLÍ 8. 1. 2024 (pondělí)     15:30 – 17:30     budova školy Moravská, Motol + zkoušky nanečisto (poplatek za zkoušky 300 Kč je možné uhradit na místě v obou budovách školy).

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ PRO OBORY AUTOTRONIK + MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL (L+H), PROPAGACE, PODNIKÁNÍ A PROVOZNÍ TECHNIKA ZDE.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ PRO OBORY INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE, MECHANIK ELEKTROTECHNIK + ELEKTROMECHANIK PRO ZAŘÍZENÍ A PŘÍSTROJE (L+H) A PROVOZ A EKONOMIKU DOPRAVY ZDE.

V dílnách odborného výcviku v Košířích bude k dispozici obvyklý program (prohlídka dílen, vybavení a informace o průběhu studia v rámci odborného výcviku).

SOBOTA 27. 1. 2024 (sobota)     09:00 – 11:30 budova školy Moravská, Motol + zkoušky nanečisto (registrace zde, poplatek za zkoušky 300 Kč je možné uhradit na místě v obou budovách školy.

Ke zkouškám nanečisto si uchazeči o studium vezmou pouze povolené pomůcky, viz:

Povolenými pomůckami při konání testů je pouze modře či černě píšící propisovací tužka (nelze používat gumovací pera či fixky), u matematiky navíc obyčejná tužka a rýsovací potřeby. U zkoušky je zakázané používat slovníky, Pravidla českého pravopisu, kalkulačku či matematicko-fyzikální tabulky, https://prijimacky.cermat.cz/menu/jednotna-prijimaci-zkouska