ZZ Objekt Moravská

Závěrečné zkoušky pro obory vyučované v objektu Moravská

Předběžný rozpis závěrečných zkoušek v září 2020

Vzhledem k zakázu osobní přítomnosti studentů na výuce je pravděpodobné, že tento přehled bude nahrazen jiným a termíny budou přesunuty. Aktuálně čekáme na další kroky Vlády ČR a MŠMT. Informace o změnách ZZ dle nového zákona si můžete přečíst zde.

Okruhy témat a anotace k ZZ v červnu 2019-20

V případě dotazů kontaktujte zástupkyni ředitele Ing. Věru Nejedlou (nejedla(na)sps-dopravni(tecka)cz) nebo vedoucí úseku teoretické výuky Mgr. Vlastu Vondrákovou (vondrakova(na)sps-dopravni(tecka)cz).​

Na opravný a náhradní termín zkoušky je žák povinen se přihlásit minimálně měsíc před konáním zkoušky na sekretariátu školy, případně zaslat přihlášku řediteli školy, a to do 7. 8. 2020 pro zářijový termín. V době letních prázdnin lze zaslat vyplněnou přihlášku i elektronicky na vondrakova(na)sps-dopravni(tecka)cz. Do předmětu e-mailu uveďte ZZ a obor.