BEAMentor konference 2021

Ve středu 15. 9. 2021 se uskutečnil 3. ročník BEAMentor konference, kterou zahájil předseda Senátu Miloš Vystrčil.

Cílem konference je pozvat lidi z businessu do prostředí středních škol, aby využili své znalosti a dovednosti při mentorování studentů v programu JA Studentská firma. Konference se konala pod záštitou největší světové vzdělávací organizace Junior Achievement. Těší nás, že jedním ze speakrů byla i naše vyučující Ing. Dagmar Bohuňková, která byla organizací požádána, aby jako zkušená učitelka pohovořila o dlouholetých zkušenostech s programem JA, do kterého je naše škole již 14. rokem úspěšně zapojena.  Pod vedením Ing. Bohuňkové mají naše studentské firmy řadu umístění na pomyslných stupních vítězů.