Motol (teoretické vyučování)

SPŠD Praha icon

Adresa:

Plzeňská 298/217a
150 00 Praha 5

Omlouvání žáků z vyučování na tel.: 242 481 961 nebo 242 481 964.

Rozpis konzultačních hodin jednotlivých pedagogických pracovníků budova Motol šk. rok 2018/2019 bude aktualizován.

Zástupkyně ředitele školy pro budovu MOTOL  
  Ing. Zdeňka Zaimlová  

242 481 962

770 175 095

zaimlova@sps-dopravni.cz

Vedoucí úseku teoretické výuky      
  Mgr. Milan Martínek  

242 481 972

770 175 094

martinek@sps-dopravni.cz
Sekretariát  
  Jaroslava Zimová   242 481 961 zimova@sps-dopravni.cz
Výchovný poradce - konzultační hodiny  
  Ing. Tužilová Jitka  

242 481 966

770 118 189
tuzilova@sps-dopravni.cz
Referent pro výchovu  
  Tomášová Miluše   242 481 964 tomasova@sps-dopravni.cz
Speciální pedagog  
  Mgr. Andreasová Hana  

242 481 974  774 206 975

andreasova@sps-dopravni.cz
Pedagogové  
  Ing. Došlý Jiří   242 481 983 dosly@sps-dopravni.cz
  Mgr. Franková Michaela   604 459 207 frankova@sps-dopravni.cz
  Mgr. Habrovanský Miroslav   242 481 975 habrovansky@sps-dopravni.cz
  Ing. Hadová Dagmar   242 481 967 hadova@sps-dopravni.cz
  Ing. Havlík Josef   242 481 971 havlik@sps-dopravni.cz
  Ing. Havlíková Jana   242 481 971 havlikova@sps-dopravni.cz
  Ing. Herfurth Lukáš   242 481 983 herfurth@sps-dopravni.cz
  Mgr. Horkelová Eva   242 481 973 horkelova@sps-dopravni.cz
  RNDr. Horová Martina   242 481 970 horova@sps-dopravni.cz
  RNDr. Jasaň Jozef   242 481 970 jasan@sps-dopravni.cz
  Ing. Ježková Petra   242 481 965 jezkova@sps-dopravni.cz
  Bc. Kalita Michal   242 481 983 kalita@sps-dopravni.cz
  Ing. Bc. Kaněrová Soňa, DiS.   242 481 963 kanerova@sps-dopravni.cz
  Kánská Jitka   242 481 968 kanska@sps-dopravni.cz
  Mgr. Krejčí Helena   242 481 973 krejci@sps-dopravni.cz
  Ing. Kreps Jan   242 481 970 kreps@sps-dopravni.cz
  RNDr. Marek Ivo   242 481 970 marek@sps-dopravni.cz
  Mgr. Matysová Hana   242 481 967 matysova@sps-dopravni.cz
  Ing. Melzoch Jakub   242 481 983 melzoch@sps-dopravni.cz
  Mgr. Navrátilová Jana   242 481 965 navratilova@sps-dopravni.cz
  Mgr. Novák Kamil   242 481 983 novak@sps-dopravni.cz
  Mgr. Pekárková Tereza   242 481 968 pekarkova@sps-dopravni.cz
  Mgr. Procházková Jiřina   242 481 970 prochazkova@sps-dopravni.cz
  Mgr. Ptáčková Vladimíra   242 481 965 ptackova@sps-dopravni.cz
  Ing. arch. Selingerová Marie   242 481 963 selingerova@sps-dopravni.cz
  Ing. Sobotka Lukáš   242 481 970 sobotka@sps-dopravni.cz
  Ing. Strádalová Monika   242 481 965 stradalova@sps-dopravni.cz
  Štěpáník Radim   242 481 970 stepanik@sps-dopravni.cz
  Mgr. Šubnaja Natálie   242 481 983 subnaja@sps-dopravni.cz
  Ing. Tužil Jiří   242 481 970 tuziljiri@sps-dopravni.cz
  Ing. Tužilová Jitka  

242 481 970

770 118 189

tuzilova@sps-dopravni.cz
  Mgr. Veselkova Magdalena   242 481 983

veselkova@sps-dopravni.cz

Asistenti pedagoga  
  Kalitová Gabriela   242 481 968

kalitova@sps-dopravni.cz

  Kánská Jitka   242 481 968

kanska@sps-dopravni.cz

  Mgr. Pekárková Tereza   242 481 968

pekarkova@sps-dopravni.cz

  Tomášová Miluše   242 481 964

tomasova@sps-dopravni.cz

Správce objektu  
  Peterek Roman   242 481 977 peterek@sps-dopravni.cz