18-20-M/01 INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Školní vzdělávací program oboru Informační technologie je sestaven z klíčových předmětů Programové vybavení, Programování, Hardware, Základy elektrotechniky, ve vyšších ročnících jsou pak doplněny předměty Operační systémy, Datové sítě, Databázové systémy a CAD systémy.

Absolovent může po maturitě pokračovat ve studiu na vysoké škole. V rámci výuky je možné navíc využít účasti na kurzech Cisco, Oracle, MSDN AA.

Úspěšní absolventi oboru najdou uplatnění při programování a vývoji uživatelských, databázových a webových řešení; při instalaci a správě aplikačního software a operačních systémů, při návrzích a administraci počítačových sítí nebo při kvalifikovaném prodeji prostředků IT včetně poradenství.

• kurzy Oracle, MSDN AA
  • specializované kurzy a workshopy pro aktivní zájemce (Arduino, Python atp.)