Obor je vyučován v objetku školy Moravská 3, Praha 2 - Vinohrady

Nástavbový obor v denní formě studia je určen všem, kteří si chtějí rozšířit již získané vzdělání v oboru středního vzdělání s výučním listem Aranžér a navázat na svoje znalosti z předmětů, které se věnují reklamě a propagaci. Budete se ve větším rozsahu věnovat tvorbě propagačních materiálů, naučíte se připravovat propagační akce, seznámíte se se základy designu a výstavnictví. Během studia se budete věnovat také ekonomickým předmětům a jazyku, které ke studiu oborů zakončených maturitní zkouškou patří. Po ukončení studia, budete připraveni na práci v reklamní a propagační sféře, v obchodní nebo podnikatelské oblasti nebo se můžete rozhodnout pro studium na vysoké škole.

Studium je se školným 12 000 Kč/šk. rok

Na obor se konají v 1. kole jednotně zadávané přijímací zkoušky CERMAT z ČJ a M. Přihlíží se k zájmu o studium. Možnost konzultací k didaktickým testům.

Propagace-3-1-of-1-.jpg-846x451-26x40

Učební plán

Kód a název RVP:66-42-L/51 Propagace
Název ŠVP:Propagace