Zadejte hledané slovo

Blog

PODCAST Z VOZOVNY

PODCAST Z VOZOVNY

Pro všechny, které zajímá doprava, studium v naší škole nebo profese spojené s Dopravním podnikem hl. města Prahy, připravují naši absolventi Tereza Tamia Vlnařová a Lukáš Kružík Podcast z vozovny.

V prvním díle si můžete poslechnout rozhovor s velmi zajímavou a inspirativní ženou, paní Dagmar Hazdrovou. Paní Hazdrová se stala legendárním hlasem MHD nejen v Praze, ale také v mnoha městech České republiky.

Lukáš s Terezou si s ní povídali hlavně o jejím životě, který je neméně zajímavý. Sledujte náš nový pořad na Spotify.

Hostem druhého dílu je Ing. Vladimír Pušman, Ph.D., který učí dopravní předměty v oboru Provoz a ekonomika dopravy, je rovněž vysokoškolským pedagogem na Fakultě dopravní ČVUT Praha a v neposlední řadě i řidičem tramvaje. Všechny tyto “role” ho baví a naplňují a nás těší, že je mezi našimi vyučujícími.

Ve třetí epizodě našich pocastů uslyšíte rozhovor šéfa Muzea MHD ve Vozovně Střešovice. S Lukášem Kružíkem zabrousili během hovoru do různých dopravních témat, která vás určitě zaujmou. Tuto epizodu si můžete poslechnout zde: 3. díl PETR MALÍK.

Velmi děkujeme oběma moderátorům, že se s námi do tohoto projektu pustili, ačkoli jejich profese jsou naprosto odlišné. Oba začínali ve studentském projektu Motol rádio, dnes jsou oba profesně angažování v dopravních profesích. Lukáš pracuje jako řidič autobusu v DPP, Tereza je zaměstnankyní Letiště Václava Havla.

Epizody můžete odebírat zde: PODCAST Z VOZOVNY

Související příspěvky