Zadejte hledané slovo

70. výročí založení naší školy

23.6.2022 se ve Vozovně Střešovice konala oslava 70. výročí založení naší školy. Moderátorem akce byl známý herec, textař a hudebník se srdcem autobusáka pan Václav Kopta. Po oficiální části programu, která ke každé oslavě patří, proběhlo setkání s bývalými žáky naší školy a to s Tomášem Hübschmanem (online) a Matějem Kůsem, dále se nám představili žáci a žákyně naší školy, s tematickými vystoupeními, módní přehlídkou i komponovaným pořadem k 70. výročí školy žáků. Bonbónkem bylo jistě vystoupení pana Vladimíra Merty. K dobré náladě i poslechu hrál skvělý Bigband Plus pod vedením Michala Reisera z Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy.

Součástí oslavy bylo i slavnostní otevření výstavy právě ve Vozovně Střešovice „KDYSI a DNES“, která na devíti panelech mapuje historii i současnost naší školy; či byla možnost si vyzkoušet nějakou z připravených „atrakcí“ motivovaných činností školy – tramvajový simulátor či trenažér.

Moc všem děkujeme, kteří se zúčastnili akce k oslavě výročí školy, v tak hojném počtu, a to navzdory tomu šílenému vedru.

Video a foto reportáž zveřejníme během pár dní.