Zadejte hledané slovo

Blog

70. výročí založení naší školy

70. výročí založení naší školy

23.6.2022 se ve Vozovně Střešovice konala oslava 70. výročí založení naší školy. Moderátorem akce byl známý herec, textař a hudebník se srdcem autobusáka pan Václav Kopta. Po oficiální části programu, která ke každé oslavě patří, proběhlo setkání s bývalými žáky naší školy a to s Tomášem Hübschmanem (online) a Matějem Kůsem, dále se nám představili žáci a žákyně naší školy, s tematickými vystoupeními, módní přehlídkou i komponovaným pořadem k 70. výročí školy žáků. Bonbónkem bylo jistě vystoupení pana Vladimíra Merty. K dobré náladě i poslechu hrál skvělý Bigband Plus pod vedením Michala Reisera z Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy.

Součástí oslavy bylo i slavnostní otevření výstavy právě ve Vozovně Střešovice „KDYSI a DNES“, která na devíti panelech mapuje historii i současnost naší školy; či byla možnost si vyzkoušet nějakou z připravených „atrakcí“ motivovaných činností školy – tramvajový simulátor či trenažér.

Moc všem děkujeme, kteří se zúčastnili akce k oslavě výročí školy, v tak hojném počtu, a to navzdory tomu šílenému vedru.

Video a foto reportáž zveřejníme během pár dní.

 

Související příspěvky