Telefon +420 242 481 933 | +420 242 481 934 E-mail info(na)sps-dopravni(tecka)cz

26.6.2017

Vítězství v závodech RC modelů!

Tým Motol Speeders opět skvěle reprezentoval se svým modelem závodního auta a zvítězil s velkým náskokem v závodech, které pořádala škola Škoda Mladá Boleslav. V konkurenci 11 týmů zvítězili o 60 kol!

Závody se konaly na venkovní závodní dráze a kluci si i s touto dráhou skvěle poradili. Kombinace pohonu na vodík a na baterie se vyplatila a samozřejmě, že velký podíl na tomto úspěchu měly i skvělé řidičské schopnosti hlavního řidiče Adama Šestáka. Ten by samozřejmě nebyl sám úspěšný bez pomoci mechaniků Petra Špalíčka, Michala Havrdlíka a Davida Androsova a pod vedením mista odborného výcviku elektrooborů Pavla Válka.

Kluci mají hodně plánů do příštího školního roku a počítáme s jejich dalších účastí na závodech Hydrogen Horizon Challenge 2018!!!

Po závodech se konala malá oslava formou grilovaného oběda ve škole :-).

Studentské aktuality

28.06.2017

Jak jsme se loučili se školním rokem?

Každý končící školní rok je ve znamení školních výletů, exkurzí a sportovních akcí. My jsme se letos loučili s rokem 2016/2017 skutečně skvěle. Nechyběl ani pobyt u moře, vodácký kurz a sportovní turnaje!

27.06.2017

Vítali jsme prváky!

19. a 20. 6. 2017 jsme v obou budovách školy přivítali naše budoucí prváky. Připravili jsme se současnými studenty a učiteli několik neformálních aktivit, kterými se můžeme ve škole chlubit. Přejeme všem klidný a pohodový vstup do středoškolských studií! Těšíme se na Vás!

26.06.2017

Vítězství v závodech RC modelů!

25.06.2017

Stáž v poslanecké sněmovně

Žák 3. ročníku oboru Obchodník Daniel Russo byl vybrán mezi mnoha zájemci na pozici stážisty v Poslanecké sněmovně ČR. Stáž absolvoval u poslankyně Ing. Markéty Pekarové Adamové.

24.06.2017

Erasmus+ v SPŠD

Právě nám končí další dvouleté projektové období programu Erasmus+, díky kterému se 16 našich žáků technických oborů opět účastnilo dvoutýdenních odborných stáží v drážďanském dopravním podniku.

Archiv novinek »